Het wordt guur en koud winterweer. We krijgen sneeuw en vorst. En dat maakt een ieder extra hongerig (en dorstig).
Niet bij toeval zijn ze bij Koeien en Kaas nu juist de winterweken gestart.
In de komende zes weken kun je je tegoed doen aan een krachtig en zeer voedzaam drie-gangen-wintermenu met veel Goudse producten en ingrediënten. En schrik niet: dat alles voor slechts €25,-.
En wat staat er dan wel op het Wintermenu?
Goudse kaassoep met kaascroutons
of
tartare van zalm met lente ui, gekruimd ei, saffraanmayonaise en crostini’s, gemarineerde rosbief met mosterdcrème
Goudse kaasfondue van Goudse boeren- & Goudse oplegkaas geserveerd met vloerbrood, rozeval krieltjes, tomaatjes, komkommer, paprika, witlof en champignons
of
cheeseburger ‘koeien en kaas’ met sla, tomaat, komkommer, zoete ui, sweet en smokey bbq saus en goudse kaas
of
bavette steak met coleslaw, verse frites, truffelmayonaise en chimichurri
stroopwafel trifle met witte chocolade
of
huisgemaakte cheesecake kaasplankje uit het ‘groene hart’ met kletzenbrood (supplement +€2,50)
Met wie plan jij een eetdate in?
Reserveer jij een tafeltje onder vermelding van ‘DE WINTERWEKEN’ dan maak je bovendien kans op een diner voor 2 personen.
Het Winterweken Wintermenu serveert Koeien en Kaas op alle dagen van de week en op vrijdag en zaterdag. Voorwaarde is wel dat je voor half 8 afrekent.
Reserveer direct via www.koeienenkaas.nl.
Koeien en Kaas Gouda
Achter de Waag 20
tel. 0182–686689
www.koeienenkaas.nl