VOLKSUNIVERSITEIT GOUDA
Volksuniversiteit Gouda dé specialist in cursussen, lezingen en workshops

Volksuniversiteit Gouda dé specialist in cursussen, lezingen en workshops

 

Met 145 cursussen biedt de Volksuniversiteit Gouda cursussen, lezingen en workshops aan tegen een aantrekkelijke prijs en is het voor iedereen mogelijk, ongeacht vooropleiding, leeftijd of achtergrond, zich te ontwikkelen, zowel in de persoonlijke als in de professionele levenssfeer.

De cursussen, workshops en lezingen worden verzorgd door enthousiaste, gekwalificeerde docenten, van wie de meesten al jaren aan de Volksuniversiteit Gouda zijn verbonden. De organisatie wordt gedragen door een team van professionele, enthousiaste vrijwilligers!

Vanaf september starten we met een groot aantal nieuwe cursussen, workshops en lezingen.

We hebben een kleine selectie gemaakt.

Voor de vele talen, kijkt u op de website, hier vindt u alle informatie.

Op Culinair gebied zijn er de cursussen Grieks koken, een Koffietraining en zoals elk jaar de cursus Snijtechnieken.

Bij Kunst en cultuur de lezing Michelangelo – de poort naar de hemel; de lezing over Byblos, een van de grootste havensteden uit de oudheid en de lezing Tuinen in de Oudheid.

Bij Hobby en Vrije Tijd staan er vele workshops op het programma, zoals o.a. Herfstkrans met pompoentjes maken, Tekenen met pen en inkt voor beginners en Snoeien, hoe en wanneer.

Bij Computer en Fotografie de 5-delige cursus Maak je eigen website: Wordpress voor beginners, de 3-delige cursus 3D printen en 3D modellen maken in Blender en de 2-delige cursus Smartphone fotografie.

Bij Lifestyle, Mens & Maatschappij de online lezing Ontdek waar je energie van krijgt, de 3-delige vervolgcursus Waarom doet u wat u doet?, de (zeer bijzondere) 6-delige cursus Kunst onmoet Wiskunde, de 2-delige cursus Gezond en duurzaam eten en de lezing Griekse mythologie met een filosofische inslag.

Gezien het grote succes van afgelopen jaar bieden wij opnieuw de interactieve Opfriscursus Verkeersregels aan.

Kortom, voor elk wat wils!

Kijkt u eens in de nieuwe brochure, er is vast iets voor u bij. U kunt zich natuurlijk nu al inschrijven!

Voor alle cursussen, workshops en lezingen, kijk op www.vugouda.nl waar u zich ook kunt aanmelden voor de nieuwsbrief.

NIEUWE LOCATIE: KANAALSTRAAT 31  - NIEUWE LOCATIE: KANAALSTRAAT 31

De Uitloper - Ontwikkeling en design door CTRS.